אביזרי אמבטיה
איזה אביזרי אמבטיה יכולים לשדרג לכם את החיים?

אין ספק כי חדר האמבטיה הוא אחד החדרים החשובים ביותר בכל בית. לא משנה מה גודלו של החדר, חדר האמבטיה חייב להיות מתוכנן בצורה ראויה והעיצוב שלו מושפע מאביזרי האמבטיה בהם קיים רצון לעשות שימוש. בעת תכנון ועיצוב חדר אמבטיה, אביזרים חיוניים נשכחים לעתים קרובות. יחד עם זאת, הם חיוניים בכל חדר אמבטיה שכן הם משפרים את הפונקציונליות של האזור ואת הנוחות הכללית של המשתמש. דמיינו את המגבות שלכם על הרצפה או את הסבון נמס והופך לשלולית דביקה בקצה הכיור. אתם יכולים להימנע מהבלגן הלא נוח הזה עם אביזרי האמבטיה הנכונים. כעת נציג בפניכם רשימה של אביזרי אמבטיה שישדרגו את החיים שלכם. 

דיספנסר סבון

כאשר אנו מדברים על דיספנסר סבון אנחנו למעשה מדברים על מכשיר אשר מספק סבון נוזלי בכמויות סבירות. ניתן לשלוט בדיספנסר באופן ידני או שמא באופן אוטומטי. מדובר באביזר אמבטיה אשר נמצא בשימוש נרחב מאוד הודות ליעילות הרבה שלו.

מחזיק נייר טואלט

מחזיק נייר טואלט הוא אביזר אמבטיה נפוץ המחזיק ומחלק נייר טואלט. אין ספק כי מדובר בפריט חיוני בכל חדר אמבטיה, המספק דרך נוחה והיגיינית לאחסון וגישה לנייר טואלט.

מתקן תלייה מעוצב לאמבטיה

מתקן תלייה לאמבטיה הוא ציוד רב תכליתי. בדרך כלל מאוחסנים בו מוצרי קוסמטיקה, שמפו וצרכי ​​אמבטיה אחרים. מתקן תלייה משפר גם את המראה האסתטי של חדר האמבטיה. יש אנשים שגם מאחסנים מגבות וחלוקים מקופלים על מתקני תלייה. בעקבות כך, מתקני תלייה ניתנים להתאמה. תוכלו לאחסן את כל האביזרים בהם אתם עושים שימוש באמבטיה במקום אחד!

וילון אמבטיה

מעבר לכך שוילונות אמבטיה מסייעים לשמור על פרטיות הם גם עוזרים למנוע תאונות אפשריות אשר עשויות להיגרם בחדר האמבטיה. מומלץ מאוד לעשות שימוש בוילון אמבטיה על מנת להפריד בין האזור היבש לאזור הרטוב. בנוסף על כך תוכלו להעניק לחדר האמבטיה נגיעה עיצובית נוספת על ידי בחירת וילון אמבטיה בעל בצבעים ודוגמאות שונות. 

ווי קיר

ללא ווי קיר בחדר האמבטיה שלכם יהיה עליכם לשים את הבגדים והמגבות שלכם על כל משטח זמין. ווי קיר מוסיפים מקום אחסון נוסף בחדר באמבטיה על ידי מתן מקום לסחורות ארעיות כמו מגבות נוספות, ביגוד או תיק מוצרי טיפוח למבקר. במידה ואתם מעוניינים לתלות דברים כמו מגבות ידיים או מטהרי אוויר, אתם יכולים גם לשים ווים דביקים מאחורי דלת חדר האמבטיה או במקומות שונים בחדר האמבטיה. 

מחזיק מברשת שיניים

אחד מן האביזרים החשובים והחיוניים ביותר לחדר האמבטיה הוא מחזיק מברשת שיניים, אחת הסיבות העיקריות לכך היא שהאווירה בחדר האמבטיה מעודדת צמיחה של חיידקים, זאת בהתחשב במפגש של מספר תנאי חדר אמבטיה אידיאליים ביניהם: טמפרטורה מעל הממוצע ולחות גבוהה. אנו ממליצים לכם לרכוש מחזיק מברשת שיניים לחדר האמבטיה שלכם על מנת להבטיח כי מברשת השיניים שלכם תישאר במקום וכדי להגן עליה מפני חיידקים ומזהמים שונים.  

פח אשפה

אף על פי שבחלק גדול מן המקרים מתעלמים ממוצר זה, פח אשפה נחשב לפריט חיוני ויעיל לחדר האמבטיה. פח אשפה אשר ממוקם בחדר האמבטיה שימושי לסילוק של כל דבר, החל מתחבושות היגייניות ועד אריזות סבון ריקות. אל תשכחו מן פריט האמבטיה החשוב הזה. 

מטהרי שירותים

בכל חדר אמבטיה מומלץ שיהיה מטהר אוויר בצורה כזו או אחרת, זאת על מנת להבטיח שהחלל לעולם לא יריח נורא. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות