בחירת טבעות לנשים
איך בוחרים טבעות לנשים?

בדרך כלל מלאכת בחירת טבעת לאישה היא פשוטה יותר מאשר בחירת טבעת לגבר. אחת הסיבות העיקריות לכך היא שמרבית הנשים כבר ענדו תכשיטים במהלך חייהם ולכן יש להן מושג לגבי הטעם והסגנון שלהן. במידה ואתם ניצבים בפני בחירת טבעת נישואין לאישה שלכן או כל סוג טבעת אחר ואתם מרגישים שאין לכם מושג מאיפה להתחיל, המאמר הבא הוא בדיוק בשבילכם. 

מאמר זה נכתב על מנת להפוך את תהליך הבחירה שלכם לקל ופשוט יותר, בהמשך המאמר תוכלו למצוא טיפים שונים הנוגעים לבחירת טבעת לאישה.

נוחות

למרבה הצער, חלק גדול מן האנשים מעדיפים עיצוב וסגנון על פני נוחות בעת רכישת טבעת לאישה שלהם. מאחר ומדובר בתכשיט אחד אותו האישה עתידה לענוד מדי יום, אל תתפשרו ותוותרו על הנוחות. חשבו באופן פרקטי וקחו בחשבון היטב גורמים שונים כמו אורח החיים של האישה שלכם, אופי העבודה שלה, העדפה אישית, עובי האצבע ועוד,טרם אתם מחליטים על העיצוב הסופי. תכונות כמו רוחב, עובי, מתכת והצללית של הטבעת תורמות באופן משמעותי לתחושת הנוחות של הטבעת על האצבע. רוב האנשים מחשיבים את עובי ורוחב הטבעת כמונחים זהים,אך למעשה מדובר בשני מונחים שונים באופן משמעותי. עובי הטבעת מתייחס למרחק בין המשטח העליון של הטבעת לבין המשטח התחתון של הטבעת, בעוד שהרוחב הוא המרחק על פני הטבעת בנקודה הרחבה ביותר שלה.

רוחב הטבעת

בדרך כלל, נשים נוהגות לבחור בטבעת נישואין ברוחב של 4 מ"מ עד 6 מ"מ, הנחשבת רחבה מספיק. כל דבר מעבר לכך נכנס לקטגוריית "טבעת נישואין רחבה". בעוד שלטבעות רחבות יש תחושה מודרנית יותר, הן מתאימות במיוחד לנשים עם אצבעות צרות או קטנות. נשים בעלות פרקי אצבע רחבים צריכות להימנע מסגנון זה, ובמקום זאת, עדיף להן לבחור ברוחב צר יותר מכיוון שקל יותר לשים ולהוריד את הטבעת. כמו כן, טבעת צרה היא בחירה פרקטית יותר במידה והאישה שלכם מנהלת אורח חיים פעלתני יותר או שיש לה עבודה שמצריכה ממנה להקליד או להניע יותר את האצבעות והידיים. לבסוף, בחרו ברוחב שירגיש נוח ויראה אטרקטיבי מבחינה אסתטית על האצבע של האישה שלכם.

עובי הטבעת

אף על פי שהעובי של הטבעת הוא אינו היבט המודגש מספיק כאשר מדברים על נוחות, הוא משחק תפקיד מרכזי. ודאו כי הטבעת לא תרגיש כבדה מדי ולא דקיקה מדי על האצבע של האישה. אם לאישה שלכן יש אצבעות דקות, בחרו טבעת דקה יותר, בעוד שנשים בעלות אצבעות עבות יכולות לענוד טבעות עבות יחסית. טבעות עבות יותר מתאימות יותר לאצבע מאשר טבעות דקות עם פחות מתכת. מכאן אנו יכולים להבין כי שתי טבעות במידה 6 בעלות עובי שונה ישבו בצורה אחרת על האצבע. כמו כן, טבעות דקות מדי עשויות להישבר או להתכופף, בעוד שטבעת עבה יתר על המידה עלולה להקשות על האצבע כאשר היא נמצאת עליה במשך כל היום.

אורך חיים ועמידות של המתכת

כאשר תתחילו לחפש אחר המתכת המתאימה ביותר לטבעת של האישה שלכם אתם תחשפו לכמות עצומה של אפשרויות שונות. המתכת בה תבחרו תשפיע לא רק על מראה הטבעת אלא גם על הנוחות והעמידות שלה. 

פלטינה – פלטינה נחשבת לאחת המתכות היוקרתיות ביותר עבור טבעות, זאת מאחר ומדובר במתכת יקרה, נדירה וחזקה במיוחד. 

גרסאות שונות של זהב – זהב נחשב לאחת בחירות הפופולרית ביותר עבור טבעות לנשים – מזהב לבן ועד צהוב, ישנן אפשרויות רבות ומגוונות. מה שרוב האנשים לא מבינים הוא שקראט גבוה יותר אינו מתורגם בהכרח לאיכות ועמידות גבוהה יותר עם זהב. 

טרם אתם בוחרים במתכת ממנה תהיה עשויה הטבעת של האישה שלכם, ערכו בדיקה על סוג המתכת ובדקו כי אכן מדובר במתכת אשר תואמת את הצרכים והרצונות שלכם. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות